Критерии оценки
Актуальность:
Грамотность:
Стиль:
Комментариев:
0
Рейтинг статьи:
0

Ваши комментарии и оценки формируют рейтинг публикации. Лучшая публикация попадает в ТОР и это дает возможность автору стать экспертом сайта.

Внимание!
Автор самостоятельно размещает свои материалы на нашем сайте и несет за их достоверность полную ответственность. Редакция не всегда разделяет мнение автора.

Live
Вместе с водой и детей выплескивают...
Владимир Коваль 21.08 22:13 — комментирует статью Вместе с водой и детей выплескивают...
Шварценгольд forever
Владимир Коваль 21.08 22:04 — комментирует статью Шварценгольд forever
Вместе с водой и детей выплескивают...
Василь Козаренко 21.08 22:02 — комментирует статью Вместе с водой и детей выплескивают...
Шварценгольд forever
Василь Козаренко 21.08 21:55 — комментирует статью Шварценгольд forever
Шварценгольд forever
Василь Козаренко 21.08 21:48 — комментирует статью Шварценгольд forever
Классы
Владимир Коваль 21.08 21:44 — комментирует статью Классы
Классы
Василь Козаренко 21.08 21:27 — комментирует статью Классы
Классы
Владимир Коваль 21.08 21:23 — комментирует статью Классы
Классы
Владимир Коваль 21.08 21:20 — комментирует статью Классы
США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Василь Козаренко 21.08 21:15 — комментирует статью США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Владимир Коваль 21.08 21:14 — комментирует статью США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Владимир Коваль 21.08 21:10 — комментирует статью США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Классы
Василь Козаренко 21.08 21:09 — комментирует статью Классы
Классы
Лаала Лаала 21.08 21:05 — комментирует статью Классы
США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Владимир Коваль 21.08 21:00 — комментирует статью США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Классы
Владимир Коваль 21.08 20:56 — комментирует статью Классы
США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Василь Козаренко 21.08 20:43 — комментирует статью США решают свои экономические проблемы с помощью санкций против России…
Классы
Сергей Шепелев 21.08 20:40 — комментирует статью Классы
Классы
Василь Козаренко 21.08 20:29 — комментирует статью Классы
Классы
Сергей Шепелев 21.08 20:22 — комментирует статью Классы
Творчество

Розпочато Всеукраїнський благодійний телепроект "Твій час"

Розпочато Всеукраїнський благодійний телепроект "Твій час"
Житомирська організація "Все робимо самі" проводить всеукраїнський творчий марафон.В Україні стартував благодійний телепроект пісенно-танцювальний марафон "Твій час" на підтримку дітей - сиріт з інтернатних закладів, ініціатором якого виступили Житомирська МДГО "Все робимо самі" та компанія "Гештальт Консалтінг Груп".

Мета проекту - соціалізація та адаптація дітей-сиріт з інтернатних закладів; пропаганда усиновлення дітей віком від 14 до 16 років; знаходження родин, які готові усиновити дітей - учасників проекту; формування толерантного ставлення до них; показати суспільству позитивну сторону дитини - сироти; розвиток творчих здібностей.

Організатори планують охопити 10 інтернатних закладів з різних регіонів України. Всього планується запросити у проект 70 дітей - сиріт, які докорінно змінять своє життя на краще.

За словами організаторів, проект вбачає в собі зйомку та трансляцію на одному із провідних телеканалів історій з життя дітей - учасників проекту, а також підготовка і трансляція самого пісенно - танцювального марафону в прямому ефірі.

Голова організації "Все робимо самі" Богдан Купчинський повідомив, що з учасниками проекту будуть працювати і психологи і професійні викладачі з вокалу та хореографії, а також з образотворчого мистецтва. Учасники будуть п'ять місяців перебувати в будинках, де будуть вчитись всьому необхідному для дорослого життя - готувати їжу, прибирати, прати і тд. Мешканці України, що заохотяться усиновити дитину-учасника проекту, матимуть змогу побачити дитину з позитивної сторони. Для дітей будуть проведені тренінги з різних соціальних питань.

Проект дасть можливість дітям відчути себе потрібними, а також відчують конкретну підтримку з боку суспільства.

Як повідомив виконавчий директор дитячої громадської організації "Все робимо самі" - проект "Твій час" є унікальний тим, що аналогів немає ні в Україні, ні закордоном. Це нова альтернатива традиційному всиновленю дітей-підлітків, діти спочатку реабілітовуються, вчаться жити в родині, розкривають всі позитивні сторони і таланти і можуть бути усиновленими нашими українськими громадянами.

Генеральний директор компанії "Гештальт Консалтінг Груп" Анатолій Тихончук повідомив, що компанія всіляко буде сприяти реалізації проекту "Твій час", а також заохочує сектор бізнесу і просто пересічних громадян підтримати проект.

Організатори пояснюють, що громадяни України бояться всиновлювати дітей від 14 років, бо думають, що це безнадійні діти, але проект показує протилежне. Діти зможуть показати, що вони теж достойні бути всиновлені і мати справжню родину, де будуть цю дитину любити та поважати.

Звичайно, в провадженні проекту ще є багато проблем - говорять організатори. Це брак коштів, адже проект є дуже дорогий, загальний бюджет проекту складає 5 млн. 500 гривень. Тому заохочуємо всіх не байдужих підтримати проект перерахувавши кошти на рахунок організації:

Отримувач - Житомирська міська дитяча громадська організація "Все робимо самі"

І.к. 26393474

р/р 260041561602

МФО 380281

ПАТ "Банк інвестицій та заощаджень" у м. Києві, або зателефонувавши за номером 096-468-17-65.

Давайте разом подаруємо дітям радість.

Материалы этого раздела размещаются авторами самостоятельно в режиме свободной постановки. Редакция может не разделять позицию автора.

Уважаемые авторы! Просим вас не использовать сайт "Украинский выбор" для перепоста материалов с других источников и рекламы товаров и услуг. Благодарим за понимание и сотрудничество.
Комментарии (3)
Антон Сурыгин | 05.09.2013 16:17

Жаль что даже возможности интернета не позволяют обнародовать такую важную для общества тему! Сегодня даже дети ростущие в семье с трудом видят свое будущее, такое давление современного мира и общества ожесточенных сердец! Только тот, кто сам рос без родителей сможет понять эту боль! Богдан один из многих, кто рано стал сиротой и не сдался! Он воин! Помощь детям- это святое дело! Пусть больше будет счастливчиков на земле!!!!!!

Шановний Сергій, перегляньте нашу діяльність і тоді побачите, чи ми спекулюємо. А стосовно Ахметова, то і до нього ми теж звернулись, але всім варто допомогти цим дітям, а не лише коментарі такого характеру писати. Дякую.

Сергей Куликов | 21.01.2013 19:46

Бедные дети! Кто только на них не спекулирует! Это к Ахметову,любезный!