Критерии оценки
Актуальность:
Грамотность:
Стиль:
Комментариев:
0
Рейтинг статьи:
0

Ваши комментарии и оценки формируют рейтинг публикации. Лучшая публикация попадает в ТОР и это дает возможность автору стать экспертом сайта.

Внимание!
Автор самостоятельно размещает свои материалы на нашем сайте и несет за их достоверность полную ответственность. Редакция не всегда разделяет мнение автора.

Live
"Укрзалізниця" планирует приобрести 50 тыс. тонн дизтоплива
Олег Ростовцев 22.11 23:51 — комментирует новость "Укрзалізниця" планирует приобрести 50 тыс. тонн дизтоплива
Мужчины в Украине зарабатывают на 20% больше женщин
Олег Ростовцев 22.11 23:50 — комментирует новость Мужчины в Украине зарабатывают на 20% больше женщин
Судебную реформу планируют вернуть на повторное голосование через суд
Олег Ростовцев 22.11 20:19 — комментирует новость Судебную реформу планируют вернуть на повторное голосование через суд
Нацполиция получит доступ к базам данных Интерпола
Олег Ростовцев 22.11 20:17 — комментирует новость Нацполиция получит доступ к базам данных Интерпола
Принято решение увеличить количество призывников на срочную службу
Олег Ростовцев 22.11 19:24 — комментирует новость Принято решение увеличить количество призывников на срочную службу
Британия выделила еще $4 млрд на планирование Brexit
Олег Ростовцев 22.11 19:18 — комментирует новость Британия выделила еще $4 млрд на планирование Brexit
Черныш: Переселенцы часто страдают от несправедливого к ним отношения
Олег Ростовцев 22.11 18:20 — комментирует новость Черныш: Переселенцы часто страдают от несправедливого к ним отношения
Украинцы считают ситуацию в стране напряженной
Олег Ростовцев 22.11 18:18 — комментирует новость Украинцы считают ситуацию в стране напряженной
Украина готова к запуску биометрического контроля на границе
Олег Ростовцев 22.11 18:17 — комментирует новость Украина готова к запуску биометрического контроля на границе
Порошенко подписал закон о судебной реформе
Олег Ростовцев 22.11 18:14 — комментирует новость Порошенко подписал закон о судебной реформе
Виктор Медведчук: «Реформаторам» показалось недостаточно поднять цены и…
Олег Ростовцев 22.11 18:13 — комментирует новость Виктор Медведчук: «Реформаторам» показалось недостаточно поднять цены и…
Против Клименко открыто уголовное дело о госизмене
Олег Ростовцев 22.11 18:11 — комментирует новость Против Клименко открыто уголовное дело о госизмене
Люди, спекулирующие на теме обмена, вредят переговорному процессу
Олег Ростовцев 22.11 18:02 — комментирует видео Люди, спекулирующие на теме обмена, вредят переговорному процессу
Люди, спекулирующие на теме обмена, вредят переговорному процессу
Сергей Зленко 22.11 17:58 — комментирует видео Люди, спекулирующие на теме обмена, вредят переговорному процессу
Украинцы назвали самые актуальные проблемы в стране
Олег Ростовцев 22.11 17:55 — комментирует новость Украинцы назвали самые актуальные проблемы в стране
Виктор Медведчук: «Реформаторам» показалось недостаточно поднять цены и…
Сергей Зленко 22.11 17:08 — комментирует новость Виктор Медведчук: «Реформаторам» показалось недостаточно поднять цены и…
Подробности нового обмена удерживаемыми лицами
Олег Ростовцев 22.11 16:26 — комментирует видео Подробности нового обмена удерживаемыми лицами
Гройсман: Прогресса в реформе «Нафтогаза» нет из-за неэффективной работы…
Олег Ростовцев 22.11 16:24 — комментирует новость Гройсман: Прогресса в реформе «Нафтогаза» нет из-за неэффективной работы…
Палестина заморозила все контакты с США
Олег Ростовцев 22.11 16:22 — комментирует новость Палестина заморозила все контакты с США
США ужесточили санкции против Северной Кореи
Олег Ростовцев 22.11 16:20 — комментирует новость США ужесточили санкции против Северной Кореи
Заявление

Заява адвоката щодо подій навколо Віктора Медведчука

Заява адвоката щодо подій навколо Віктора Медведчука

АДВОКАТ

КИРИЛЕНКО ІГОР ІВАНОВИЧ

 

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

№741/10 від 04.05.1995р.

______________________________________________________________

01025, м. Київ, вул. Володимирська  18/2, оф. 21

 

09 листопада  2017 року

 

Як адвокат, який  представляє інтереси та захищає права громадянина  України Медведчука Віктора Володимировича, вважаю за необхідне надати таку інформацію.

Останнім часом навколо Медведчука В.В. відбувається низка подій, інспірованих журналістами «Радіо Свобода», дії яких не тільки є зухвалими з точки зору здорового глузду та загальноприйнятих норм поведінки, а й грубо порушують норми діючого законодавства і мають всі ознаки злочину.

Такі події лише протягом останнього тижня відбулися двічі – 5 та 7 листопада.

Так, 5 листопада 2017 року група осіб, які видавали себе за журналістів «Радіо Свобода», зокрема Михайло Ткач та інші, намагалась силою прорватися до Медведчука В.В. та членів його родини в той час, коли ті знаходились у  приміщенні аеропорту «Київ» (бізнес-термінал «B»).

7 листопада 2017 року відбулось практично те саме, причому двічі за один день і стосовно тільки Медведчука В.В.

Під час цих подій 5 та 7 листопада «журналісти» намагались спровокувати охоронців Медведчука В.В. на бійку. При цьому в одного з нападників було помічено зброю. Лише завдяки професійним діям охоронців усі три інциденти не переросли у пряме зіткнення із можливим застосуванням зброї.

Усвідомлюючи протиправний характер дій журналістів, охорона Медведчука В.В. діяла цілком законно, не застосовувала ані зброї, ані спеціальних засобів, не чинила фізичного спротиву. Жоден з нападників не постраждав.

Усі ці події супроводжуються створенням у засобах масової інформації атмосфери морально-психологічного терору щодо Медведчука В.В.

Більш того, з вуст деяких політиканів лунають прямі заклики до фізичної розправи над Медведчуком В.В. Достатньо вказати, що стосовно деяких народних депутатів України ведеться офіційне досудове розслідування щодо підготовки замаху на вбивство Медведчука В.В., а один з народних депутатів безпосередньо з парламентської трибуни закликав до фізичної ліквідації Медведчука В.В.

В умовах зростання рівня насильства у державі, скоєння значної кількості замовних вбивств Медведчук В.В. цілком серйозно ставиться до питання власної безпеки та безпеки членів своєї родини і змушений користуватися послугами охоронців. У ситуації неконтрольованого розгулу злочинності будь-який прояв агресії, тим більше коли йдеться про агресію з боку групи осіб, має сприйматися цілком серйозно.

Так сталося, що відеоматеріали щодо окремих епізодів подій 7 листопада потрапили до Інтернету та були розповсюджені у інших засобах масової інформації. При цьому працівники «Радіо Свобода» свідомо подали ситуацію у перекрученому вигляді – нібито журналісти «Радіо Свобода» намагалися здійснити відеозйомку Медведчука В.В., а його охорона із порушеннями закону заважала це зробити.

З цього приводу наголошую таке.

Згідно частини першої статті 32 Конституції України втручання в особисте і сімейне життя є неприпустимим. Частина 2 цієї статті забороняє збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. З цього приводу Конституційний Суд України у своєму рішенні від 20 січня 2012 року у справі № 1-9/2012 зазначив, що конфіденційною інформацією про особу є будь-які відомості та/або дані про відносини немайнового та майнового характеру, обставини, події, стосунки тощо, пов’язані з особою та членами її сім’ї.

У цьому ж рішенні Конституційний Суд виходить з допустимості збору та поширення інформації щодо осіб, які уповноважені на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень. Пан Медведчук В.В. не є такою особою.

Статтями 5, 11, 21 Закону України «Про інформацію» визначено, що не може бути вільного одержання, використання, поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.

Тому, згідно з діючим законодавством України, збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про Медведчука В.В. можливе тільки за його особистої згоди на це.

Отже, провокація журналістів «Радіо Свобода» підпадає під дію статті 182 Кримінального кодексу України («порушення  недоторканності приватного життя»).

Наразі щодо зазначених подій подано заяви до Національної поліції України та Генеральної прокуратури України про вчинення кримінального правопорушення.

За інформацією ЗМІ, на телевізійному каналі UA:Перший 9 листопада о 20:25 заплановано вихід програми «Схеми», в якій буде поширено конфіденційну інформацію про Медведчука В.В. без згоди останнього на це.

Вважаю за необхідне поставити вас до відома, що таке оприлюднення конфіденційних даних буде прямим та свідомим порушенням закону. Наголошую, що причетні до цього особи понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

 

Адвокат І.І. Кириленко

 

Материалы этого раздела размещаются авторами самостоятельно в режиме свободной постановки. Редакция может не разделять позицию автора.

Уважаемые авторы! Просим вас не использовать сайт "Украинский выбор" для перепоста материалов с других источников и рекламы товаров и услуг. Благодарим за понимание и сотрудничество.
Комментарии (4)
ГостьСкептик | 10.11.2017 16:06

Дешевые понты для приезжих - так можно назвать стиль передачи, рассчитанной на людей, не особо вникающих в суть и реагирующих на внешний раздражитель (я ж читала, я ж сам бачив - а что и где, нп помнят)

ГостьС | 10.11.2017 12:11

Власне, саме розслідування у програмі хтось побачив? Стіл, монітор, обличчя "борця за справедливість", кав'ярню, термінал, поліціянтів, охоронців, парасольки, машини, термінал, паркан, людей за дверима - так, побачили. Вовтузіння з криками про перешкоджання журналістській діяльності та про ноги оператора (не наступайте!) - радше почули. "Наїзд" камерою на обличчя за дверима терміналу (навдивовиж чіткий порівняно с іншими кадрами) - теж побачили.
У чому схеми? Зв'язки впливової особи? Приватний літак? Торгівля з "агресором"? То, може, "схематистам" одразу перейти до "солодкого" і саме до посадових осіб - так буде логічніше для "всебічного розслідування"? Бо інакше - не розслідування і не всебічне, а так, намагання зробити собі піар на відомому імені

Сергей Зленко | 10.11.2017 11:30

В матеріалі "Схем" оприлюднили особисті дані людини без її згоди. Варто взяти до уваги попередні погрози на адресу Віктора Медведчука! Вагома підстава для адвоката притягнути "журналістів" (папарацці?) до відповідальності. Це не схоже на журналістику. Це — бульварщина!

Олег Ростовцев | 10.11.2017 08:25

Что нужно сделать? Чем пожертвовать, чтобы защитить нашего Лидера? Львовская команда на все готова.