Задать вопрос автору
Вопросы
Анатолий Кузьменко

Анатолий Кузьменко

Сайт: http://lifeonplanet.jimdo.com/

Основна вища освіта.
У 2007 році закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет (ДДАУ) і отримав повну вищу освіту з одержанням ступеню магістра за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та присвоєнням кваліфікації технолога-дослідника. Диплом з відзнакою.

Додаткова освіта, семінари, тренінги, інше.
1. У 2013 році закінчив  Дніпропетровську державну фінансову академію (ДДФА) за спеціальністю «Фінанси і кредит» спеціалізація "Фінансовий менеджмент", факультет заочно-дистанційної освіти. Диплом магістра з відзнакою, магістр з фінансів.
2. У 2012 році закінчив комплексні курси з роботи на фінансових ринках (валютному та фондовому) в Дніпропетровському регіональному представництві компаній "Teletrade D.J." та Пр. АТ "Майстер Брок". Відвідую майстер-класи та семінари.
3. У 2011 році закінчив ДВНЗ "Національний гірничий універстет" (НГУ) міста Дніпропетровська за спеціальністю «Економіка підприємства», факультет заочно-дистанційної освіти. Диплом бакалавра з відзнакою, фахівець в галузі економіки.
4. У 2011 році закінчив курси підвищення кваліфікації «Управління бізнесом, менеджмент та адміністрування» в Національному гірничому університеті міста Дніпропетровська. Був старостою групи.
5. У 2006 році закінчив курси з бізнес планування в підприємницькій діяльності у Державній академії статистики обліку та аудиту Держкомстату України.
6. У 2006 році прийняв участь у тренінгах компанії Samsung Electronics Co.Ltd на тему "Мобільні телефони Samsung".
7. 5 липня 1999 року був призваний до лав Збройних сил України та направлений в 169 навчальний центр “Десна” (в/ч 31649, потім у в/ч 77038) Чернігівської області на посаду механіка-водія танків Т-64. Через п’ять місяців служби був направлений в 93 механізовану дивізію 529 механізованого полку (в/ч А-1641) Дніпропетровської області на посаду начальника короткохвильових радіостанцій малої потужності Р-142м, де пізніше поставлений заступником командира піхотного взводу-командиром відділення. Під час служби служив у військах ППО, танкових, зв’язку, комендантському взводі та піхотних.
20 жовтня 2000 року на підставі Указа Президента України від 08.08.2000р. був звільнений в запас з лав Збройних сил України зі званням старший сержант.
8. В 1999 році, закінчив Дніпропетровський коледж автоматики та телемеханіки за спеціальністю «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації» з присвоєнням кваліфікації техніка-електроніка. Здобуті кваліфікації: оператор ЕОМ II-ї категорії, регулювальник обчислювальної техніки III-го розряду, регулювальник радіоелектронної апаратури III-го розряду. Середній бал по закінченню коледжу склав 4,72 бали. В цьому ж коледжі за перший рік навчання отримав повну середню освіту.
9. В 1986 році пішов в перший клас середньої школи №12 міста Новомосковська. Закінчивши дев’ять класів в 1995 році, отримав свідоцтво про неповну середню освіту із середнім балом 4,6.

Наукова діяльність.
Під час навчання в університеті був учасником і призером багатьох олімпіад та конкурсів. Починаючи з другого курсу активно займався науковою діяльністю.
Є автором та співавтором 10 наукових публікацій та робіт в галузях генетики, селекції, розведення та годівлі сільськогосподарських тварин.

Досягнення:
Іменний стипендіат Верховної Ради України 2005/2006 навчального року (Н №528 МАП від 30.09.2005р.).
По закінченню університету дипломна робота магістра була визнана кращою на факультеті та відправлена на Всеукраїнський конкурс дипломних магістерських робіт, де її було визнано як кращу дипломну роботу серед вищих навчальних закладів України за даним напрямком підготовки.
Є автором наукової роботи з розведення, генетики та селекціїї сільськогосподарських тварин - "Метод визначення ступеня інбридингу для тривалого ряду споріднених парувань".

Інша інформація.
Маю широкий світогляд на світ, тому є бажання поєднати отримані знання та отриманий різнобічний досвід у єдину корисну для суспільства та сім’ї справу.
Є велике бажання змінити майбутнє на краще.
Впевнений, разом ми побудуємо процвітаючу державу!

Публикаций: 0 Видео: 0 Комментируют: 105 Просмотров: 3087
Последние публикации