Байдужих не було

Байдужих не було

Круглий стіл на тему "Конституційна реформа в Україні та її відповідність нагальним потребам українського народу" 24 липня поточного року відбувся у столиці Галичини - Львові. Ініціаторами цього заходу виступили активісти ВО "Український вибір", іншиї громадські та політичні діячі, представники ветеранських організацій. Тим більше, що ця зустріч відбулася напередодні 71 річниці визволення Львова від німецько-фашистських загарбників - 25 липня 1944 року, коли радянський танкист Олександр Марченко підняв Червоний Прапор над Ратушею міста.

Під час своїх виступів співрозмовники обговорили та проаналізували діяльність Конституційної комісії при Президенті України, Верховної Ради та їнших державних структур у підготовці конституційної реформи. Була зроблена критична оцінка відповідності проекта нової редакції Конституції вимогам сучасності, надіям та сподіванням українців.

Байдужих серед виступаючих не було. Визначалось, що системна криза захопила всі ланки українського життя, в тому числї і процес конституційного реформування. Прозвучала слушна думка, що запропонована владою нова редакція Кноституції - це не Конституція України. Навіть не конституція Пилипа Орлика. Це Конституція Петра Порошенка, яка захищає не народні інтереси, а інтереси Петра Олексійовича та купки олігархів, які біля нього живляться залишками "українського пирога".

Учасники круглого столу прийняли відповідну резолюцію та, користуючись нагодою,  поздоровили ветеранів з 71 річницею визволення рідного міста від фашистів.

Добавлено: 25.07.2015 07:39 Автор: Ініціативна група Олега Ростовцева
Комментарии (0)