Деолігархізація - складова частина реформ

Деолігархізація - складова частина реформ

Нещодавно голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з студентами-політологами Львівського національного університету ім. І.Франка.

На запитання аудиторії стосовно конфлікту між Президентом України Петром Порошенком та екс-губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським посадовець відповів: "Першій особі було кинуто виклик. Або перша особа відповідає на виклик, або вона перестає бути першою особою."

Що це? Критика нерішучих дій керманича країни, який так і не  спромігся повністю звільнити державне підприємство "Укрнафта" від тенет олігарха? Чи надія на те, що процес деолігархізації влади розпочався і, не зважаючи на потужний опір супербагатіїв, буде тривати?

Тішить те, що навіть в Галичині високопосадовий висуванець Президента публічно звертає увагу на нерішучість влади чи її небажання просуватися шляхом реформ. А повна деолігархізація політико-економічного життя України - суттєва складова задекларованого реформистського відродження напівзруйнованого українського суспільства.

Добавлено: 01.04.2015 22:51 Автор: Ініціативна група Олега Ростовцева
Комментарии (0)