Львівщина мітингує

Львівщина мітингує

Сьогодні поруч з Львівською облдержадміністрацією відбувся протестний мітинг, в якому взяли участь активисти Львівської обласної організації ветеранів України, Суспільного Руху"Антивійна-Галичина", Всеукраїнської громадської організації "Український вибір" та інших представників галицької спільноти.

Протестувальники вимагали залишити без змін пільги для відповідних верств населення та попередні комунальні тарифи. Наполягали зупинити зростання вартості ліків, продуктів харчування, предметів першої необхідності. Наголошували не приймати законодавчі акти та підзаконні рішення, спрямовані на зубожіння українських громадян.

Особливе обурення у інвалідів і пенсіонерів викликало незаконне обмеження Львівською мерією пільгового проїзду в громадському транспорті. Зараз ці соціально незахищенні категорії городян можуть користуватись пільговим проїздом тільки з 10.00 до 16.00.

Заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Юрій Підлісний в спілкуванні з учасниками мітингу заявив, що обласна влада скерувала до міської ради звернення, в якому наголошена необхідність заборонити скасування проїздних пільг. Чиновник висловив сподівання, що вказане питання буде розглянуто в травні. Але яке рішення прийме мерія, він не знає.

Хоча відомо, що з 1 червня цього року проїздні пільги будуть скасовані по всїй Україні і залишаться тільки для інвалидів 1-ї та 2-ї груп. Проте місцеві народні обранці, напевно думаючи, що вони обрані на віки вічні, поспішають ліквідувати жалюгідні пільги незаможних людей раніше, ніж це передбачено Верховною Радою. Навіть наші не обтяжені совістю парламентарії не встигають за деякими ініціативами слуг народу міського рівня.

Добавлено: 17.04.2015 19:28 Автор: Ініціативна група Олега Ростовцева
Комментарии (0)