На Львівщині створена Територіальна Рада "Українського вибору"

На Львівщині створена Територіальна Рада  "Українського вибору"

Львівські активисти "Українського вибору" 30 липня поточного року зібралися на загальні збори та одностайно утворили за рекомендацією Виконкому громадської організації Територіальну Раду у Львівській області.

Присутній на зборах заступник керівника направлення організаційного будівництва "Українського вибору" Ігор Швигін відзначив громадську активність львівських однодумців, їх спроможність принципово відстоювати політичні, соціальні та економічні права простих українців. Він сказав, що " відсутність в країні реальної опозиції та руйнівна діяльність влади покладають на кожного прихильника "Українського вибору" відповідальність за подальшу долю нашого народу та нашої державності. Ми повинні стати тими, хто поведе співвітчизників до суспільного миру, до політико-економічної самостійності, до результативного запровадження в інтересах народу соціал-демократичних ідеалів."

Представник керівництва  зачитав Звернення до учасників зборів Лідера Громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука, де було сказано: "У такий важкий для країни час відповідальність за долю України повинні взяти на себе представники громадянського суспільства. Тільки люди активні та небайдужі зможуть, спираючись на волю своїх співгромадян, домогтися поліпшення економічної та соціальної ситуації у країні. "Український вибір" завжди виступав за розбудову громадянського суспільства, забезпечення захисту конституційних прав громадян, їх свобод та інтересів. Разом ми зможемо створити всі необхідні умови для розвитку країни, сприяти проведенню конституційної реформи та реформи місцевого самоврядування. А створення Територіальної Ради допоможе обмінюватися новими ідеями та прискорить досягнення нашої спільної мети - побудувати сильну і незалежну правову державу."

Учасники зборів одноголосно обрали Головою Територіальної Ради Олега Ростовцева, журналіста і керівника одного з львівських відокремлених підрозділів організації.

Далі активисти обговорили нагальні питання організаційного будівницта, політичні, економічні, соціальні, екологічні та інші проблеми Львівщини, які потребують в інтересах громадян термінового рішення.

Добавлено: 31.07.2015 11:12 Автор: Ініціативна група Олега Ростовцева
Комментарии (0)