Зупинимо зубожіння народу

Зупинимо зубожіння народу

Минулої пятниці у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему "Діалог громади і влади: зупинимо разом зубожіння народу".

Діалогу, нажаль, не вийшло. Запрошені до розмови Голова ЛОДА О.Синютка та мер Львова А.Садовий не з'явилися. Мабуть, у скрутні часи для країни  чиновники таким чином бачать своє "єднання" з простим народом. Влада не погодилась на діалог.

Проте "круглий стіл" відбувся. Представники громадських організацій Львівщини, таких, як  ВГО "Український вибір", ВГР "Антивійна-Галичина", Львівська обласна органцзація ветеранів України, чернобильці, діти війни обговорили болючі проблеми. У виступах П.Куцина, І.Іваночко, О.Ростовцева та інших лунали протести проти шалених цін на  комунальні послуги, обкладання пенсій податками, скасування соціальних пільг, безробіття, інфляції та війни.

Цей громадський захід висвітлив кричущий факт сьогодення: якщо влада не хоче йти назустріч народу, то народ спроможний крокувати і без сучасної, байдужої до людей влади.

Добавлено: 10.06.2015 11:32 Автор: Ініціативна група Олега Ростовцева
Комментарии (0)